Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron www – nazywane też SEO – to proces, którego efektem jest polepszenie widoczności Twojej strony. Co to oznacza? Witryna może pojawić się w TOP 10 Google na konkretne słowa kluczowe! Dzięki temu masz szansę pozyskać bardzo wielu nowych klientów oraz zwiększyć wskaźnik konwersji.

Zdobądź darmową wycenę pozycjonowania strony!

Co to jest pozycjonowanie?

To wspomniana już praca nad lepsza pozycją Twojej strony w przeglądarce. Naszym zadaniem będzie przygotowanie idealniej strategii z zakresu optymalizacji, tworzenia treści oraz linkowania. Będzie ona ściśle dopasowana do specyfiki Twojej branży oraz działań konkurencji./p>

Dzięki monitorowaniu jej będziemy mogli ulepszać i zmieniać wybrane słowa kluczowe, a także jeszcze lepiej dopasować nasza ofertę do Twoich oczekiwań.

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu?

To pytanie to odpowiedź na to, co daje Ci lepsza widoczność w sieci. To oczywiste – skoro użytkownicy widzą Twoją witrynę jako jedną z pierwszych odpowiedzi na wpisane przez nich do Google zapytanie, jest większa szansa, że zdecydują się na nią wejść.

A to oznacza, iż możesz zyskać nie tylko więcej klientów, ale także zwiększyć ruch na stronie oraz… sprzedaż!

Jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą?

Kieruj się dwiema kwestiami. Pierwsza to doświadczenie – agencje, które działają na rynku już kilkanaście lat na pewno będą w stanie wypracować jak najlepszą pozycję Twojej strony. Ponadto pamiętaj o sprawdzeniu portfolio. Zaufaj tym, którym zaufali najlepsi!

%

wzrost odwiedzających Twoją stronę

%

wzrost pozycji w wyszukiwarce Google

{

Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy oraz zadbać o efektywne pozyskanie nowych klientów? Z pomocą przychodzi pozycjonowanie! To świetny sposób na wypromowanie Twojej strony wśród użytkowników sieci!

Nie czekaj!

Skorzystaj z niego!

Nasz blog

Chcesz sprawdzić, co istotnego dzieje się w branży pozycjonerskiej? Dowiesz się tego od nas! Wystarczy, że przejrzysz artykuły przygotowane dla Ciebie na naszym blogu.

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, musisz dowiedzieć się, czym jest kompleksowy audyt SEO. To dokument, który zawiera wszelkie wytyczne odnośnie Twojej witryny, wskazujące, co należy w niej poprawić, zoptymalizować, a co stanowi mocne cechy serwisu.

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Pozycjonowanie to złożony i czasochłonny proces. Musisz o tym pamiętać, jeśli chcesz wymagać od specjalistów SEO efektów – te bowiem nie pojawią się natychmiastowo. Za zdobycie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwarki Google można przyjąć dwa główne modele rozliczeń. Pierwszy z nich to opłata abonamentowa. Drugi z dość często wybieranych sposobów to płatność za efekt. Który z nich powinieneś wybrać?

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zrobić, gdy chce się zwiększyć rozpoznawalność strony, zyskać na niej lepszy ruch, wpłynąć na wskaźnik konwersji oraz na sprzedaż? Jak pozyskać nowych wartościowych klientów? Pomocne okaże się pozycjonowanie witryny! Zapewnienie jej lepszej widoczności w sieci to gwarancja wzrostu wielu wskaźników skuteczności serwisu.

Masz pytania?

Nie jesteś pewny czy pozycjonowanie będzie idealne dla Ciebie? Nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Lokalizacja

Alte Media

Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

+48 507 507 520

biuro@altemedia.pl

Zostaw kontakt!