Audyt SEO

Audyt SEO to specjalistyczny dokument tworzony przez ekspertów z dziedziny pozycjonowania. Zawiera wskazówki oraz wytyczne dotyczące optymalizacji strony internetowej. Dzięki niemu możliwe jest rozpoczęcie prac nad lepszą widocznością strony w wyszukiwarce.

Zdobądż darmową wycenę audytu SEO!

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO to dokument przypominający książkę lub instrukcję – podpowiadającą, co należy zmienić na stronie, po to, aby ulepszyć jej działanie. Zawiera zagadnienia z zakresu technicznych aspektów strony. Mówi m. in. o zastosowaniu metatagów, linkowaniu czy poprawnym adresie URL.

Dodatkowo uwzględnia także aspekty ważne zarówno dla wyszukiwarki, jak i zwykłego użytkownika, a więc kwestie odpowiednio stworzonych treści czy elementów wizualnych na witrynie.

Jak wygląda audyt SEO?

To dokument podzielony na rozdziały, nawiązujące tytułami do najistotnieszych kwestii z punktu widzenia pozycjonowania. Ich zawartość determinowana jest zarówno poprawnymi elementami strony, jak i tymi wymagającymi poprawy.

Dzięki niemu otrzymuje się wykaz prac, które doprowadzą do właściwej optymalizacji serwisu oraz przygotują go na rozpoczęcie prac nad lepsza pozycją w wyszukiwarkach.

Jakie są korzyści po wprowadzeniu audytu SEO?

Poprawia się zarówno aspekty techniczne, jak i te związane bezpośrednio z komfortem użytkownika korzystającego z serwisu. Dzięki ulepszeniu strony można zyskać nie tylko lepszą widoczność w przeglądarce i wysokie miejsce w TOP 10 Google. Przyciąga się także nowych klientów oraz zwiększa ruch na serwisie! Staje się on rozpoznawalny, a internauci coraz chętniej korzystają z niego.

%

wzrost odwiedzających Twoją stronę

%

wzrost pozycji w wyszukiwarce Google

{

Co doprowadzi Cię do sukcesu w wyszukiwarce? Niezbędne będzie przeprowadzenie audytu SEO! Tylko dzięki niemu prace nad pozycjonowaniem będą efektywny, a ich skuteczność wysoka.

Chcesz się przekonać?

Skontaktuj się z nami - udowodnimy Ci to!

Nasz blog

Chcesz sprawdzić, co istotnego dzieje się w branży pozycjonerskiej? Dowiesz się tego od nas! Wystarczy, że przejrzysz artykuły, przygotowane dla Ciebie na naszym blogu.

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, musisz dowiedzieć się, czym jest kompleksowy audyt SEO. To dokument, który zawiera wszelkie wytyczne odnośnie Twojej witryny, wskazujące, co należy w niej poprawić, zoptymalizować, a co stanowi mocne cechy serwisu.

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Pozycjonowanie to złożony i czasochłonny proces. Musisz o tym pamiętać, jeśli chcesz wymagać od specjalistów SEO efektów – te bowiem nie pojawią się natychmiastowo. Za zdobycie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwarki Google można przyjąć dwa główne modele rozliczeń. Pierwszy z nich to opłata abonamentowa. Drugi z dość często wybieranych sposobów to płatność za efekt. Który z nich powinieneś wybrać?

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zrobić, gdy chce się zwiększyć rozpoznawalność strony, zyskać na niej lepszy ruch, wpłynąć na wskaźnik konwersji oraz na sprzedaż? Jak pozyskać nowych wartościowych klientów? Pomocne okaże się pozycjonowanie witryny! Zapewnienie jej lepszej widoczności w sieci to gwarancja wzrostu wielu wskaźników skuteczności serwisu.

Masz pytania?

Nie jesteś pewny czy pozycjonowanie będzie idealne dla Ciebie? Nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Lokalizacja

Alte Media

Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

+48 507 507 520

biuro@altemedia.pl

Zostaw kontakt!