Nasz blog

Posiadamy doświadczenie i widzę z zakresu pozycjonowania. Dlatego też chcemy się dzielić z Tobą informacjami oraz wiadomościami ze świata SEO! Sprawdź, co powinno być dla Ciebie ważne w tym zakresie.

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Co znajdzie się w audycie Twojej strony? – cz. 1

Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, musisz dowiedzieć się, czym jest kompleksowy audyt SEO. To dokument, który zawiera wszelkie wytyczne odnośnie Twojej witryny, wskazujące, co należy w niej poprawić, zoptymalizować, a co stanowi mocne cechy serwisu.

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Modele rozliczeń SEO – abonament czy efekt?

Pozycjonowanie to złożony i czasochłonny proces. Musisz o tym pamiętać, jeśli chcesz wymagać od specjalistów SEO efektów – te bowiem nie pojawią się natychmiastowo. Za zdobycie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwarki Google można przyjąć dwa główne modele rozliczeń. Pierwszy z nich to opłata abonamentowa. Drugi z dość często wybieranych sposobów to płatność za efekt. Który z nich powinieneś wybrać?

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu – czyli korzyści z SEO

Co zrobić, gdy chce się zwiększyć rozpoznawalność strony, zyskać na niej lepszy ruch, wpłynąć na wskaźnik konwersji oraz na sprzedaż? Jak pozyskać nowych wartościowych klientów? Pomocne okaże się pozycjonowanie witryny! Zapewnienie jej lepszej widoczności w sieci to gwarancja wzrostu wielu wskaźników skuteczności serwisu.

Jakie pytania zadać firmie pozycjonującej?

Jakie pytania zadać firmie pozycjonującej?

Jeśli chce się mieć pewność, że wybrana agencja jest tą właściwą, warto zadać jej przedstawicielom kilka istotnych pytań. To dzięki nim będzie można dowiedzieć się, jak działa firma, jakie ma pomysły na wypromowanie usług i produktów marki oraz jej samej, a także jaka będzie strategia ich działań. Dlatego trzeba wiedzieć, czego wymagać od wybranej agencji.

Lokalizacja

Alte Media

Aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

+48 507 507 520

biuro@altemedia.pl

Zostaw kontakt!